ZPU SIEMDAJ ślusarstwo

Dysponując szerokim parkiem maszynowym nasza firma oferuje kompleksowe usługi ślusarskie m.in. cięcie, wiercenie, gwintowanie.

Dokładamy wszelkich starań aby jakość świadczonych przez nas usług była na najwyższym poziomie.

SIEMDAJ wiercenie w metalu slusarstwo SIEMDAJ slusarstwo SIEMDAJ

ZPU SIEMDAJ spawanie

Oferujemy spawanie metodą MIG/MAG która jest metodą wszechstronną i obecnie jest wykorzystywana niemal wszędzie. Zatrudniamy wyspecjalizowanych spawaczy z uprawnieniami.

SIEMDAJ spawanie strona główna SIEMDAJ spawanie

ZPU SIEMDAJ cięcie laserem

Ciecie laserem jest nowoczesną metodą umożliwiającą wycinanie elementów oraz obróbkę różnego rodzaju metali. Zalety to krótki czas wykonywania oraz możliwość realizacji wg dowolnego projektu klienta. Metoda ta pozwala na wycinanie nawet niewielkich kształtów z bardzo dużą dokładnością.

Cięcie laserem idealnie nadaje się do realizacji zleceń z dużą ilością powtórzeń, ponieważ bez względu na wielkość partii, każdy element ma powtarzalny kształt.

SIEMDAJ cięcie laserem

ZPU SIEMDAJ toczenie CNC

Toczenie CNC jest obecnie jedną z najlepszych metod  obróbki skrawaniem metali w zakresie wykonywania elementów w postaci brył obrotowych. Dzięki temu możliwa jest szybsza i dokładniejsza obróbka oraz precyzyjna powtarzalność serii elementów, niż w przypadku toczenia ręcznego.

toczenie CNC SIEMDAJ toczenie CNC SIEMDAJ

ZPU SIEMDAJ zabezpieczenie antykorozyjne

Wykonujemy zabezpieczenia antykorozyjne poprzez malowanie proszkowe oraz ocynk ogniowy.

Malowanie proszkowe  

Malowanie proszkowe elementów jest obecnie jedną z najlepszych metod zabezpieczania elementów metalowych przed korozją oraz działaniem czynników zewnętrznych.
Idealna powierzchnia oraz trwałość lakieru sprawiają, że ten rodzaj zabezpieczenia jest powszechnie stosowany do malowania stali, stali ocynkowanej oraz aluminium.

Wymiary robocze komory do malowania proszkowego: 7m x 1,5m x 2,2m  (długość x szerokość x wysokość)

Ocynk ogniowy

Cynkowanie ogniowe polega na mechanicznym nakładaniu wytrzymałej powłoki cynku na stal.

Powłoka taka jest trwała i odporna na działanie czynników zewnętrznych oraz uszkodzenia mechaniczne. Cynkowanie stali jest efektywne ponieważ nawet po uszkodzeniu powłoki wyrób jest zabezpieczony przed korozją.

Wymiary robocze wanny cynkowej: 6,8m x 2,7m x 1,2m (długość x głębokość x szerokość)

Pin It on Pinterest

Share This